НАСЛОВНА

О ДЕВЕТОЈ НОВОСТИ ИНФОРМАЦИЈЕ ЗАПОСЛЕНИ УСПЕШНИ УЧЕНИЦИ НАСТАВНИ МАТЕРИЈАЛ ШКОЛСКИ ЖИВОТ ГАЛЕРИЈА КОНТАКТ

НАСЛОВНА

Зграда школе
> Зграда школе

Ученици на часу
> Ученици на часу

Награде и признања
> Награде и признања

Буди најбољи у друштву најбољих

Желимо да вас упознамо са нашом гимназијом, садржајима и могућностима које она нуди ученицима у току четворогодишњег школовања.

Циљ наше гимназије је да ученици добију најшире опште и стручно образовање у области природних и друштвених наука, као и да буду што адекватније припремљени и оспособљени за наставак даљег школовања у високошколским установама. Гимназија исто тако развија и негује креативне и стваралачке способности, социјалне и културне вредности код ученика, како кроз сам наставни процес, тако и кроз низ ваннаставних активности, припремајући их за будуће одговорне, моралне, самосвесне и корисне чланове наше друштвене заједнице.

Целокупни процес васпитања и образовања обавља тим професора и стручњака са највишим академским звањима и богатим педагошким и методичким искуством.

Поделите:

07.11.2014.

Позив и конкурсна документација за јавну набавку радова - САНАЦИЈА СВЕЧАНЕ САЛЕ »

15.10.2014.

Девета гимназија била је гост љубљанске гимназије "Шентвид" »

30.04.2013.

На Републичко такмичење из биологије прошли су: »

07.04.2013.

У галерији слика постављен је албум „Перформанс - Одело не чини човека, али шаље поруку“. »

30.05.2012.

На страни наставни материјал постављена је power point презентација „Хуманизам и ренесанса »

16.03.2012.

У галерију слика постављене су слике школског паноа поводом 8. марта (пано осмислили ученици и проф. Светлана Миловановић) и албум са сликама паноа на тему „Европска Унија“ »

20.04.2013.

Резултати градског такмичења из српског језика »

08.11.2013.

Прочитајте први број Часописа ученика девете гимназије »

30.04.2014.

Наш ученик, Никола Јовановић (III-8) на савезном такмичењу из области информатике »

20.04.2012.

На страни наставни материјал постављена је презентација »

Прикажи све новости »

Копирајт © Девета гимназија „Михаило Петровић Алас“, Србија. Сва права задржана.