НАСЛОВНА

О ДЕВЕТОЈ НОВОСТИ ИНФОРМАЦИЈЕ ЗАПОСЛЕНИ УСПЕШНИ УЧЕНИЦИ НАСТАВНИ МАТЕРИЈАЛ ШКОЛСКИ ЖИВОТ ГАЛЕРИЈА КОНТАКТ

НАСЛОВНА

Зграда школе
> Зграда школе

Ученици на часу
> Ученици на часу

Награде и признања
> Награде и признања

Буди најбољи у друштву најбољих

Желимо да вас упознамо са нашом гимназијом, садржајима и могућностима које она нуди ученицима у току четворогодишњег школовања.

Циљ наше гимназије је да ученици добију најшире опште и стручно образовање у области природних и друштвених наука, као и да буду што адекватније припремљени и оспособљени за наставак даљег школовања у високошколским установама. Гимназија исто тако развија и негује креативне и стваралачке способности, социјалне и културне вредности код ученика, како кроз сам наставни процес, тако и кроз низ ваннаставних активности, припремајући их за будуће одговорне, моралне, самосвесне и корисне чланове наше друштвене заједнице.

Целокупни процес васпитања и образовања обавља тим професора и стручњака са највишим академским звањима и богатим педагошким и методичким искуством.

Поделите:

26.11.2014.

Нови позив и конкурсна документација за јавну набавку радова - САНАЦИЈА СВЕЧАНЕ САЛЕ »

25.11.2014.

Обавештење о обустави поступка за јавну набавку радова - санација свечане сале »

25.11.2014.

Позив и конкурсна документација за јавну набавку радова - Извођење екскурзије ученика првог разреда »

07.11.2014.

Позив и конкурсна документација за јавну набавку радова - САНАЦИЈА СВЕЧАНЕ САЛЕ »

15.10.2014.

Девета гимназија била је гост љубљанске гимназије "Шентвид" »

15.10.2014.

У септембру у нашој гимназији гостовали су ученици гимназије "Шентвид" из Љубљане »

14.10.2014.

Постављени су термини за пријем родитеља »

14.10.2014.

Постављени су распоред часова и распоред блок наставе за школску 2014/2015. годину »

09.09.2014.

ОБАВЕШТЕЊЕ о закљученом уговору у јавној набавци мале вредности услуга – Физичко обезбеђење »

Прикажи све новости »

Копирајт © Девета гимназија „Михаило Петровић Алас“, Србија. Сва права задржана.