НАСЛОВНА

О ДЕВЕТОЈ НОВОСТИ ИНФОРМАЦИЈЕ ЗАПОСЛЕНИ УСПЕШНИ УЧЕНИЦИ НАСТАВНИ МАТЕРИЈАЛ ШКОЛСКИ ЖИВОТ ГАЛЕРИЈА КОНТАКТ

НАСЛОВНА

Зграда школе
> Зграда школе

Ученици на часу
> Ученици на часу

Награде и признања
> Награде и признања

Буди најбољи у друштву најбољих

Желимо да вас упознамо са нашом гимназијом, садржајима и могућностима које она нуди ученицима у току четворогодишњег школовања.

Циљ наше гимназије је да ученици добију најшире опште и стручно образовање у области природних и друштвених наука, као и да буду што адекватније припремљени и оспособљени за наставак даљег школовања у високошколским установама. Гимназија исто тако развија и негује креативне и стваралачке способности, социјалне и културне вредности код ученика, како кроз сам наставни процес, тако и кроз низ ваннаставних активности, припремајући их за будуће одговорне, моралне, самосвесне и корисне чланове наше друштвене заједнице.

Целокупни процес васпитања и образовања обавља тим професора и стручњака са највишим академским звањима и богатим педагошким и методичким искуством.

Поделите:

12.02.2015.

Писци и дела за матурски писмени испит из српског језика и књижевности за шк. 2014/2015. годину »

12.02.2015.

На међународном такмичењу из рачунарске и информатичке писмености "Дабар" у категорији ученика првог и другог разреда истакли су се:
1. Јарамаз Лазар 2-8, проф Наташа Радека - сребрна медаља;
2. Бабић Стефан 1-6, проф Наташа Радека - сребрна медаља;
3. Милинковић Никола 3-6, проф Мирослав Илић - сребрна медаља. »

12.12.2015.

На Републичко такмичење из математике пласирали су се следећи ученици:
1. Матавуљ Стеван 1-6, проф. Марица Спремо;
2. Јаблановић Лазар 1-7, проф. Светлана Елезовић;
3. Ђоковић Јелена 2-7, проф. Маја Костадиновић;
4. Миљевић Бранко 3-4, проф. Дусан Димитријевић;
5. Животић Иван 4-8, проф. Јованка Стојковић.
»

25.11.2014.

Обавештење о обустави поступка за јавну набавку радова - САНАЦИЈА СВЕЧАНЕ САЛЕ »

25.11.2014.

Позив и конкурсна документација за јавну набавку радова - Извођење екскурзије ученика првог разреда »

07.11.2014.

Позив и конкурсна документација за јавну набавку радова - САНАЦИЈА СВЕЧАНЕ САЛЕ. »

15.10.2014.

Девета гимназија била је гост љубљанске гимназије "Шентвид" »

15.10.2014.

У септембру у нашој гимназији гостовали су ученици гимназије "Шентвид" из Љубљане »

14.10.2014.

Постављени су термини за пријем родитеља »

Прикажи све новости »

Копирајт © Девета гимназија „Михаило Петровић Алас“, Србија. Сва права задржана.