НАСЛОВНА

О ДЕВЕТОЈ НОВОСТИ ИНФОРМАЦИЈЕ ЗАПОСЛЕНИ УСПЕШНИ УЧЕНИЦИ НАСТАВНИ МАТЕРИЈАЛ ШКОЛСКИ ЖИВОТ ГАЛЕРИЈА КОНТАКТ

НАСЛОВНА

Зграда школе
> Зграда школе

Ученици на часу
> Ученици на часу

Награде и признања
> Награде и признања

Буди најбољи у друштву најбољих

Желимо да вас упознамо са нашом гимназијом, садржајима и могућностима које она нуди ученицима у току четворогодишњег школовања.

Циљ наше гимназије је да ученици добију најшире опште и стручно образовање у области природних и друштвених наука, као и да буду што адекватније припремљени и оспособљени за наставак даљег школовања у високошколским установама. Гимназија исто тако развија и негује креативне и стваралачке способности, социјалне и културне вредности код ученика, како кроз сам наставни процес, тако и кроз низ ваннаставних активности, припремајући их за будуће одговорне, моралне, самосвесне и корисне чланове наше друштвене заједнице.

Целокупни процес васпитања и образовања обавља тим професора и стручњака са највишим академским звањима и богатим педагошким и методичким искуством.

Поделите:

»

18.08.2014.

Преузмите конкурсну документацију за јавну набавку услуга - Физичко обезбеђење »

22.08.2014.

ИЗМЕНА рока за подношење понуда у јавној набавци услуга – физичко обезбеђење »

30.04.2014.

Наш ученик, Никола Јовановић (III-8) на савезном такмичењу из области информатике »

23.04.2014.

Преузмите: ПЛАН АКТИВНОСТИ »

17.04.2014.

Настава почиње у четвртак, 24.04.2014. годне. »

16.04.2014.

Преузмите конкурсну документацију за јавну набавку електричне енергије »

16.04.2014.

На републичко такмичење из страних језика пласирали су се следећи ученици »

12.04.2014.

Резултати градског такмичења из српског језика и језичке културе ученика средњих школа су доступни »

26.01.2014.

Програм Светосавске академије можете преузети овде »

Прикажи све новости »

Копирајт © Девета гимназија „Михаило Петровић Алас“, Србија. Сва права задржана.