Шекарић Горан

Шекарић Горан

Професор информатике.

Рођен 05. августа 1993. у Подујеву, у Куршумлији завршава основну и средњу техничку школу на смеру Машински техничар за компјутерско конструисање. Уписује и завршава основне студије на факултету Техничких наука Универзитета у Приштини на студијском програму Рачунарство и информатика. Као студент учествовао je у организацији многобројних ваннаставних активности на факултету. Наставља школовање на истом факултету и уписује мастер студије на којима ће одбранити мастер рад под називом ,,Мултикаст протоколи рутирања“. Радно искуство је стицао у Средњој школи за информационе технологије где ће учествовати у различитим ,,eTwinning“ и ,,Erasmus+“ пројектима са иностраним колегама, затим у Chartwell International School где је предавао информатику на енглеском језику. Похађао је бројне семинаре у циљу личног усавршавања.