Роган Милош

Роган Милош

Рођен у Београду где завршава основну и средњу школу. Уписује и завршава основне студије на Филолошком факултету Универзитета у Београду на студијској групи Српски језик и књижевност. Као студент учествовао у организацији многобројних ваннаставних активности на факултету.

Наставља школовање на истом факултету и уписује мастер студије на којима ће одбранити мастер рад под називом ,,Словенски антропоними у приповедачкој прози Радослава Братића“. Радно искуство је стицао у Средњој школи за информационе технологије где ће учествовати у различитим ,,eTwinning“ и ,,Erasmus+“ пројектима са иностраним колегама. Похађао је бројне семинаре у циљу личног усавршавања. Током наставног рада подстиче и припрема ученике за такмичења из језика и књижевности.