Туровић Младен

Туровић Младен

Рођен 14. маја 1995. Заљубљеник у географију још из периода основне и средње школе, коју је завршио у родној Ивањици. Основне академске студије на Географском факултету Универзитета у Београду завршио 2018. године, а мастер студије 2020. године. Током студија учествовао у организацији бројних ваннаставних активности. Члан Српског географског друштва. Пре Девете гимназије радно искуство наставника географије стекао у неколико основних школа ( ОШ “Милена Павловић-Барили”, ОШ “Раде Драинац”, ОШ “Зага Маливук”)

Животни пут му је географска карта са бројним путевима и дестинацијама. Сваки корак, од учионице до планинских врхова, део је непрестане жеље за истраживањем и разумевањем света који нас окружује.