ДЕВЕТА ГИМНАЗИЈА

Пријем за најуспешније

Oбавештење о одржавању градског такмичења из страних језика (осим енглеског)

Пријем за најуспешније

Од јуна 2007. управа школе установила је свечани пријем и награђивање најуспешнијих ученика. У амфитеатар школе позивају се ученици, који су својим ангажовањем у различитим ваннаставним активностима достојно и успешно представљали своју школу, њихови предметни професори и разредне старешине. Овом приликом обично се награђује око 50 најуспешнијих математичара, физичара, хемичара, историчара, биолога, језичара, музичара, спортиста... После поздравне речи директора школе ученицима се уручују скромне, али пажљиво и прикладно одабране награде, сходно областима у којима су показали успех и захвалнице Девете гимназије „М.П. Алас“. Након овог официјелног дела организује се коктел-послужење и наставља разговор и дружење ученика и професора. Надамо се да ће се овај леп и прихваћен обичај у Деветој гимназији наставити и убудуће.

Последње новости

11.3.2019.
Увођење у војну евиденцију
Погледајте видео