ЈАВНЕ НАБАВКЕ

Одговори на питања

Ђачке униформе

Конкурсна документација

Одлука о додели уговора и извештај о стручној оцени понуда

Електрична енергија

Одлукa о додели уговора

Обавештење о закљученом уговору

Извођење екскурзија и студијска путовања

Одлукa о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга – извођење екскурзије

Обавештење о закљученом уговору у отвореном поступку јавне набавке услуга - студијско путовање за ученике

Одговор на захтев за додатним информацијама

Oдлука о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга -извођење екскурзије

Oдлука о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга - студијско путовње за ученике

Одговор на захтев за појашњење конкурсне документације за јавну набавку услуга – извођење екскурзије, за потребе Средње туристичке школе из Београда, ЈН бр. 1.2.1/18.

Конкурсна документација јавна набавка услуга - Извођење екскурзије ученика првог разреда

Позив за подношење понуда за набавку услуга – Извођење екскурзије ученика првог разреда

Конкурсна документација јавна набавка услуга - Извођење екскурзије

Позив за подношење понуда за набавку услуга – Извођење екскурзије

Oдлука о додели уговора у отвореном поступку јавне набавке услуга - извођење екскурзије

Обавештење о закљученом уговору у отвореном поступку јавне набавке услуга - извођење екскурзије

Ђачка представа "Бити нечији или кај ишчете" изведена је на сцени позоришта "Пинокио". Овај комад је међународни пројекат Девете београдске гимназије "Михаило Петровић Алас" и гимназије "Шентвид" из Љубљане. Уметничка група показала је како гледа на љубав, одрастање, отуђење међу људима и покушала да одговори на питање - како остати свој. Двојезична представа настала је током ученичког драмског сусрета у Љубљани од 31.августа до 6.септембра, где је имала и своју премијеру у позоришту "Глеј". Режију потписују професорка гимназије "Шентвид" Јана Раткаи, драмски кореограф Себастијан Старич и професорка Девете београдске гимназије Драгана Петровић.